Sık Sorulan Sorular

Sorunuzun cevabı burada yok mu? Bize sorun

N Kolay Bayisi olmak için herhangi bir bayilik / franchise bedeli alınmamaktadır. Sadece teminat bedeli alınmaktadır. Alınan teminat sizin teminatınızdır, bayilikten ayrıldığınızda teminatınız geri verilmektedir.

İş Yerleri, ödeme hizmeti faaliyetini, halihazırdaki ticari faaliyetlerine ek olarak mevcut işyerlerine kurulan KİOSK Cihazı üzerinden yürütmektedirler.

Adana, Adıyaman, Afyonkarahisar, Ağrı, Amasya, Ankara, Antalya, Artvin, Aydın, Balıkesir, Bilecik, Bingöl, Bitlis, Bolu, Burdur, Bursa, Çanakkale, Çankırı, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Edirne, Elâzığ, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Giresun, Gümüşhane, Hakkâri, Hatay, Isparta, Mersin, İstanbul, İzmir, Kars, Kastamonu, Kayseri, Kırklareli, Kırşehir, Kocaeli, Konya, Kütahya, Malatya, Manisa, Kahramanmaraş, Mardin, Muğla, Muş, Nevşehir, Niğde, Ordu, Rize, Sakarya, Samsun, Siirt, Sinop, Sivas, Tekirdağ, Tokat, Trabzon, Tunceli, Şanlıurfa, Uşak, Van, Yozgat, Zonguldak, Aksaray, Bayburt, Karaman, Kırıkkale, Batman, Şırnak, Bartın, Ardahan, Iğdır, Yalova, Karabük, Kilis, Osmaniye, Düzce illerinde tüm ödeme işlemlerine aracılık etmekteyiz.

N Kolay İşlem Merkezi : N Kolay'ın Temsilcisi olarak müşterilerine münhasıran fatura ödeme, yurt içi ve yurt dışı para transferi başta olmak üzere ödeme hizmeti sunan özel işletmelerdir.

N Kolay İş Yerleri, halihazırda ticari faaliyet yürüttükleri iş yerlerinde (Bakkal, Cep Shop, Benzin İstasyonu vb.) bu ticari faaliyetlerine ek olarak müşterilerine, N Kolay'ın Temsilcisi konumuyla fatura tahsilatı ve para transferi başta olmak üzere ödeme hizmeti sunan özel işletmelerdir.

İş Yerleri, ödeme hizmeti faaliyetini, halihazırdaki ticari faaliyetlerine ek olarak mevcut işyerlerine kurulan KİOSK Cihazı üzerinden yürütmektedirler.

Tahsilat sisteminde yaşanacak erişim ya da yazılım sıkıntıları konusunda N Kolay Teknik Destek birimi ve Çağrı Merkezi 7/24 destek olmaktadır.

Elektrik faturaları, Su faturaları, Doğalgaz faturaları, Telekom faturaları, Dijital TV, İnternet , Kablolu TV ve GSM Operatörleri ( Turkcell, Vodafone , Türk Telekom ) faturaları N Kolay bayilerinden ödenebilmektedir.

Başta YEPAŞ Elektrik, CLK Boğaziçi Elektrik, CLK Akdeniz Elektrik, Aras Elektrik, CLK Uludağ, Çoruh Elektrik, Dicle Elektrik, Kayseri Elektrik, Zorlu Enerji OEPSAŞ olmak üzere bir çok ilin elektrik faturası tahsilatı N Kolay'da güvenle yapılmaktadır.

N Kolay Pazarlama ekibi tarafından tasarlanmış afiş, broşür, dönkart, sticker vb görseller ücretsiz olarak bayilerimize verilmektedir. Abonelerin şikayet, talep ve önerileri için destek olan Çağrı Merkezi bulunmaktadır.

Şahıs ya da Tüzel şirket sahibi adaylar N Kolay bayisi olabilir.

CK Boğaziçi Elektrik, Enerjisa AYEDAŞ, CK Akdeniz Elektrik, Limak Elektrik, Yepaş Elektrik, Aras Elektrik, Aksa ve 200 yakın fatura üreten kurumun fatura tahsilatı için, Türkiye'nin en büyük ödeme kuruluşu N Kolay ailesine katılabilirsiniz. Fatura ödeme merkezi olarak anlaşmalı tüm kurumların fatura tahsilatını yapabilirsiniz. N Kolay ücretsiz fatura tahsilatı bayiliği vermektedir.

N Kolay bayisi olarak ne kadar kazanacağınızı kendiniz hesaplayabilirsiniz. Kazancınızı hesaplamak için tıklayınız.

N Kolay İşyeri kiosk kurulum aşamasında gerekli eğitim desteği sağlanmakta olup, ayrıca N Kolay Bayi temsilcileri aracılığı ile de eğitim verilmektedir.

Fatura Ödeme Merkezi - Fatura Tahsilatı Noktası olmak isteyen bayi adayları

N Kolay İşlem Merkezi ya da İşyeri olarak Türkiye'nin en büyük fatura üreten kurumları başta olmak üzere 200'e yakın kurumun fatura tahsilatını yapabilir Fatura Ödeme Merkezi olabilirsiniz.

Fatura Ödeme Merkezi Fatura Ödeme Merkezi İstanbul Fatura Ödeme Merkezi Bayiliği

Fatura Ödeme Merkezi olarak N Kolay'da hangi faturaları tahsil edebilirsiniz?

Siz de CK Boğaziçi Elektrik, CK Akdeniz Elektrik, Limak Elektrik, Yepaş Elektrik, Aras Elektrik ve 200 yakın fatura üreten kurumun fatura tahsilatı için, Türkiye'nin en büyük ödeme kuruluşu N Kolay ailesine katılabilirsiniz.

Elektrik faturaları, Su faturaları, Doğalgaz faturaları, Telefon faturaları, GSM ve diğer tüm fatura ödemelerini N Kolay temsilciliği ile güvenle tahsil edebilirsiniz.

Ayrıca N Kolay Temsilcisi olarak sadece fatura tahsilatı değil bir çok ödeme hizmetine aracılık edebilirsiniz.

Diğer ödeme hizmetleri için hizmetlerimiz sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Nasıl Fatura Ödeme Merkezi olabilirim?

N Kolay Temsilcisi olarak Fatura Tahsilatı yapmak isteyen girişimciler, haklarında kredibilite ve ödeme performansı araştırması yapıldıktan sonra gerekli kriterleri karşılamaları durumunda ve teminat alınmak suretiyle faaliyete başlayabilirler.

Fatura Tahsilatı Noktası olmak isteyen Temsilci/Bayi adaylarından herhangi bir franchise bedel talep edilmez. Faaliyet süresince gerçekleştirilen her bir işlem için komisyon kesintisi yapılır.

Fatura tahsilatı yapmak isteyen Temsilci/Bayi adayları, tahsilat işlemlerinin ön ödemeli olarak gerçekleştiriliyor olması nedeniyle günlük fatura tahsilat işlemlerinde kullanmak üzere bir miktar sermayeye sahip olmalıdır.

N Kolay İşlem Merkezi Hizmet Lokalleri için belirlenmiş olan standart bir konsept söz konusu olup, Temsilci/Bayi adayları Hizmet Lokali'nin tadilat, tabela, banko ve sistem ekipmanı bedellerini ödemekle yükümlüdür.

N Kolay'ın bir diğer Temsilci Kanalı olan N Kolay İş Yerleri için ise bir konsept şartı olmayıp, bireysel girişimciler halihazırda ticari faaliyet yürüttükleri iş yerlerine (Bakkal, Cep Shop, Benzin İstasyonu vb.) kurulan KİOSK Cihazı üzerinden fatura tahsilatı ve ödeme hizmeti faaliyetlerini yürütmektedir.

Fatura Ödeme Merkezi olmak için başvuru sayfamızdan bayilik başvurusunda bulunabilirsiniz.

Yetkili fatura tahsilatı noktası olmak N Kolay!

Fatura Öde, Para Gönder

N Kolay'da Fatura Ödemek, Para transferi yapmak, Kredi Kartı Borcu Ödemek, GSM TL yüklemek, Maç Bileti Bedeli ödemesi yapmak N Kolay. Fatura ödemesi, yurtiçi ve yurtdışı para transferi başta olmak üzere pek çok ödeme hizmetine aracılık etmekte olan N Kolay, en yaygın fatura ödeme noktasıdır. Tüm fatura ödemelerini kurum / banka anlaşmaları kapsamında online olarak gerçekleştiren ve başta fatura ödemesi olmak üzere bir çok ödeme hizmetini aynı lokalde veren N Kolay en çok tercih edilen ödeme kuruluşudur.

Siz de Faturanızı, kredi kartı borcunuzu, maç biletinizi ve daha bir çok ödemenizi N Kolay'da güvenle yapabilirsiniz. Günü geçmiş faturalarınızı da N Kolay'dan güvenle ödeyebilirsiniz.

Bayi adayları için: Fatura ödeme noktası olmak, fatura tahsilatı yapmak, Türkiye'nin en büyük Fatura Ödeme Firması ile çalışmak istiyorsanız bizimle temasa geçebilirsiniz.

Fatura tahsilatı, fatura ödeme noktaları müşteri bilgilendirmesi için Fatura ödemeleri sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Fatura Tahsilatı Noktası, Fatura Ödeme Noktası Başvuruları için tıklayınız.

Fatura Ödeme Merkezleri, Fatura Ödeme Noktaları hakkında bilgi için tıklayınız

Bayilik ücretsizdir. Teminat modeli ile çalışmaktayız. Bayi olun – siz de kazanmaya başlayın. Bayilik için başvurun